Авто на прокат

ПРОКАТ АВТО ЗАКОРДОНОМ

rent-car-sbm

Світ краще дивитися з вікна автомобіля. З авто ти отримуєш свободу пересування та можливість самостійно розподіляти час і енергію в своїх поїздках. Не завжди є можливість подорожувати на своєму авто, але є приголомшлива можливість взяти авто на прокат.

Ми підготували для Вас 10 порад, яких варто дотримуватися при прокаті авто за кордоном:

1. Бронювати машини варто через фірми, які працюють у вас в країні, щоб мати всі договори і документи на рідній мові, а в разі непорозумінь або суперечок вирішувати питання безпосередньо з орендної або посередницькою компанією в своїй країні.

2. День оренди становить 24 години. Якщо ви взяли машину, наприклад, о десятій ранку, то здати її необхідно у відповідний день до десятої ранку. Тому, добре сплануйте свій час, щоб не довелося за кілька зайвих годин доплачувати суму, як за ще одну добу.

3. При укладенні договору оренди рекомендується користуватися опцією “full-to-full”, тобто брати машину з повним баком пального і здавати з повним, адже тарифи на дозаправку у компаній з оренди можуть істотно перевищувати фактичні витрати.

Щоб додатково себе підстрахувати, варто заливати повний бак перед поверненням автомобіля і зберегти квитанцію – щоб було, що показати в разі претензій.

4. Під час вибору страховки для орендованого автомобіля, не варто економити, тобто краще укласти договір на повне покриття всіх витрат, включаючи з повним захистом на випадок викрадення.

Сума страхування цивільної відповідальності повинна становити не менше мільйона євро.

Згідно зі статистикою, проблеми виникають через бите скло, подряпані диски і зіпсовані шини, тому на ці пункти при укладенні договору слід звертати особливу увагу, – тобто страховий поліс повинен покривати.

5. Рекомендується вибирати тарифи без обмеження пробігу, щоб в разі перевищення ліміту не платити за додаткові кілометри за завищеними цінами і взагалі не думати про це. Адже у відпустці буде неприємно постійно стежити за кількістю кілометрів. Хто знає, куди раптом може захотітися поїхати.

6. Обов’язково слід заздалегідь обговорити додаткові послуги, наприклад, надання дитячого автокрісла. Тарифи на ці послуги в різних компаніях можуть істотно відрізнятися і викликати суттєве підвищення загальної вартості прокату.

Так, оренда дитячого автокрісла на іспанському острові Майорка варто в літні місяці від 50 до 80 євро на тиждень.

7. Якщо вам потрібна навігаційна система, також заздалегідь уточніть вартість цієї послуги або подбайте про альтернативу: візьміть свій навігатор або ж скачайте карти для додатка на мобільному телефоні, пам’ятаючи про можливі витрати на використання мобільного інтернету.

Заощадити таким чином можна до ста євро на тиждень.

8. Під час завершення процесу бронювання варто враховувати те, щоб в договорі було вказано загальну остаточну суму, включно з усіма страховками і додатковими опціями. В іншому випадку на місці, коли будете забирати авто, можуть виникнути непередбачені витрати, часом досить істотні.

9. Якщо на місці в прокатному пункті відсутні автомобілі заброньованої категорії, компанії пропонують клієнтам безкоштовний апгрейд.

Перш ніж прийняти це спокуслива пропозиція, рекомендується переконатися в тому, що воно не додасть нових витрат.

10. Після отримання ключів, перед початком першої поїздки слід уважно оглянути машину і перевірити, чи зафіксовані в протоколі передачі автомобіля все наявні подряпини, вм’ятини та інші ушкодження.

Компанія “Світ без меж” з задоволенням Вам в цьому допоможе. Ми співпрацюємо не з однією компанією з прокату автомобілів за кордоном. Вам необхідно заповнити тільки форму замовлення і наші менеджери зв’яжеться з Вами і підберуть найвигідніші для Вас пропозиції.

Зробіть заявку прямо зараз!