Туристичне страхування

family-insurance-sbmЗакон України «Про туризм» свідчить про те, що страхування виїжджаючих за кордон є обов’язковим і передбачає отримання медичної страховки і страховки від нещасного випадку. При цьому застрахуватися потрібно не тільки туристам, які їдуть за кордон відпочивати, але також котрі збираються на оздоровлення, лікування, у відрядження або вчиняє ділову поїздку. Таким чином, страховка для виїзду за кордон потрібна всім, хто не буде здійснювати оплачуваної діяльності за межами країни свого проживання.

Після звернення в страхову компанію клієнт підписує з нею договір страхування, завдяки якому має можливість отримати в чужій країні реальну допомогу, потрапивши в складну ситуацію. Оформляючи договір, потрібно знати наступне:

 

Під страховими випадками маються на увазі раптові нетривалі захворювання, які не були спровоковані навмисне, а виникли під час перебування мандрівника на туристичному маршруті.
Медична страховка для візи може оформлятися тільки компаніями, що мають спеціальну ліцензію.
Дія поліса не поширюється на країну постійного проживання туриста, а протягом усього терміну його дії відправлятися в закордонну подорож можна кілька разів.

На вартість страхування в туризмі впливають такі чинники:

 • Вік застрахованого людини.
 • Мета і тривалість поїздки. Тарифи на ознайомчі, ділові і неактивні подорожі набагато нижче, ніж на екстремальний відпочинок і поїздки на спортивні змагання.
 • Країна, в яку відправляється турист. Найдешевша медична страховка для поїздки – в Західну Європу і Середземноморські країни, а при подорожі в держави з підвищеним рівнем небезпеки вона може обійтися в півтора-два рази дорожче.
 • Розмір франшизи.
 • Сума страхового покриття.

В деякі країни-учасниці Шенгенської угоди медична страховка життя мандрівників може оформлятися відповідно до додатковими умовами, які вони висувають для відвідувачів своєї країни. Зрозуміло, що при в’їзді на територію цих держав необхідно їх обов’язкове виконання.

Сьогодні туристична страховка онлайн є дуже популярною послугою, оскільки дозволяє мандрівникові розрахувати суму страхового платежу, вибравши найбільш відповідну програму. Для замовлення поліса необхідно заповнити форму, внісши свої особисті дані та вказавши спосіб оплати поліса і його доставки. Оформити страховку на візу онлайн завжди легко і доступно на сайті нашої компанії. Просто виберіть оптимальну для себе програму страхування, дотримуйтесь описаний вище порядок дій і отримаєте готовий поліс будь-яким з найбільш прийнятних для вас варіантів.

Страховой полис для путешественников в страны Шенгенского соглашения и его особенности

Многие наши соотечественники, желающие впервые отправиться за границу, испытали на себе всю сложность получения разрешения на выезд. Особые требования также предъявляются и к страховке. Минимальный размер страхового покрытия должен составлять 30 тыс. евро. Какие услуги предусматривает этот страховой полис?

 • Транспортировку специализированным транспортом к месту, где будут оказывать медпомощь и дорогу в обратную сторону.
 • Стационарное и амбулаторное лечение.
 • Неотложную стоматологическую помощь.
 • Репатриацию останков.

Придбати страховку для Шенгену – отримати можливість застрахувати свій багаж і юридичну допомогу, в тому числі при втраті документів, квитків тощо. В екстреній ситуації власники поліса також можуть розраховувати на відвідування їх родичами та іншими особами. При цьому потрібно врахувати, що при отриманні кожного додаткового умови страховий тариф збільшується.

Страховка життя для дітей під час закордонних подорожей дуже важлива, оскільки як свідчить статистика страхових випадків, за медичною допомогою звертається в 15 разів більше дітей, ніж дорослих. Найбільша кількість звернень припадає на вік до 6 років. Серед головних причин звернення найбільш часто виділяються застуди, розлади шлунково-кишкового тракту і різні травми. Тому страхування повинно бути не звичайною формальністю, а здійснюватися з великою відповідальністю, щоб виключити потенційні ризики. При цьому необхідно врахувати загальний стан здоров’я дитини, наявність патології, вроджених хвороб, його схильність до захворювань певних видів.

Вирішивши купити медичну страховку для себе і своєї дитини в нашій компанії, ви отримаєте наступні переваги:

 • Великий вибір страхових програм.
 • Можливість підібрати медичний поліс відповідно до своїх побажань.
 • Оперативну виплату страхової суми застрахованій особі, якщо їм були самостійно оплачені витрати за отриману медичну допомогу.
 • Контроль якості обслуговування застрахованих осіб лікарями нашої компанії.

Зробіть заявку прямо зараз!